Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német nyelvű beszerzési elemző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1833006
lejárt

Széleskörű IT szolgáltatásokat, outsourcing-ot és üzleti megoldásokat kínáló nemzetközi multinacionális partnercégünk irodáival 46 országban találkozhatsz. Most XI. kerületi telephelyükre keresünk Supply chain, procurement iranti affinitással rendelkező, szakirányú tanulmányokat folytató lelkes diákokat.
Tanulmányaid befejezése után egy hosszútávú munkalehetőséget is biztosíthat számodra.

Feladatok:

  • E-beszerzés támogatás
  • Vásárlói megrendelések és szállítói jóváhagyások nyomon követése
  • Minőségügyi projektben való részvétel, mint Lean és Kaizen
  • Mentő ötletek bevezetése a folyamatokba vészforgatókönyv tervezéssel és a lehetséges hibák előre jelzésével
  • Státuszfrissítések továbbítása a Supervisor felé
  • Riportok készítése
  • Különböző beszerzési folyamatok támogatása
  • Egyéb üzleti tevékenységhez kapcsolódó ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi vagy gazdasági tanulmányok
  • Középfokú, kommunikáció képes német és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Supply chain, procurement iranti érdeklődés
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Analitikai képesség
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1293 Ft/ óra
  •  A legkorszerűbb rendszerek megismerése, megtanulása, használata (SAP, ARIBA)
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Inspiráló légkör
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Előnyt jelent:

  • Munkatapasztalat
  • SAP vagy ARIBA alapszintű ismerete

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre