Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német nyelvű adminisztrátor

  • Az álláshirdetés ma lejár

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok feldolgozása, könyvelése
  • Gépjárművek biztosítási eseményeinek kezelése (káreseményekkel kapcsolatos dokumentumok kezelése, biztosítással kapcsolatos pénzügyi folyamatok kezelése, számlák könyvelése)
  • Kapcsolattartás az ügyféllel,illetve partnereivel elsősorban írásban, német nyelven
  • Folyamatok dokumentálása
  • A naponta beérkező adatokat a belépéskor kapott tréningen megszerzett tudásával a szolgáltatási szinteknek megfelelően időben feldolgozza
  • A feldolgozással összefüggő adatszogáltatásokat, jelentéseket nagy körültekintéssel készíti el

Elvárások:

  • Felsőfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • (Gépjármű)biztosítási vagy jogi végzettség VAGY ilyen irányú munkatapasztalat
  • Magabiztos számítógéphasználat

Előnyök:

  • Irodai munkatapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Cafetéria, céges buszjárat, vagy  bejárási támogatás, Sportkártya
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Külföldi tréninglehetőségek
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
Iratkozzon fel állásértesítőre