Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német nyelvű adminisztratív munkatárs

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Az ideális jelölt adminisztratív tapasztalatokkal, legalább középfokú végzettséggel és minimum középszintű nyelvtudással rendelkezik. Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok feldolgozása, könyvelése
  • Lízingszerződésekkel kapcsolatos adatok kezelése
  • Használt gépjárművek értékesítési folyamatának adminisztrálása
  • Gépjárművek szállításával kapcsolatos logisztikai feladatok elvégzése
  • Gépjárművek biztosítási eseményeinek kezelése (káresemények rögzítése, káreseményekkel kapcsolatos dokumentumok kezelése, biztosítással kapcsolatos pénzügyi folyamatok kezelése, számlák könyvelése)
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, illetve partnereivel elsősorban írásban, német nyelven
  • Folyamatok dokumentálása
  • A naponta beérkező adatokat a belépéskor kapott tréningen megszerzett tudásával a szolgáltatási szinteknek megfelelően időben feldolgozza
  • A feldolgozással összefüggő adatszogáltatásokat, jelentéseket nagy körültekintéssel készíti el

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban
  • Gazdasági végzettség vagy gazdasági érdeklődés
  • Haladó MS-Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Cafetéria; céges buszjárat vagy bejárási támogatás; Sportkártya
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre