Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Német bérszámfejtési ügyintéző

  • Swiss Post Solutions AG
  • Rábahídvég, Vas
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, képes átfogó megoldásokat tervezni és megvalósítani, valamint tanácsokkal segíteni ügyfeleit a Business Process Services olyan kulcsfontosságú területein, mint a helymeghatározási stratégia kialakítása, a folyamatjavítás és –automatizálás. A cég a berni (Svájc) székhelyű Swiss Post csoport tagja. Az SPS 7000 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtés elkészítése német ügyfelek számára a német törvények és jogszabályok figyelembevételével
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók személyes adataiban és a munkaviszonyukban bekövetkező változások kezelése (munkaidőváltozás, fizetésben bekövetkező változások, stb.)
  • Munkáltatói igazolások készítése
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, illetve a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, illetve feléjük történő adatszolgáltatás
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség vagy gazdasági érdeklődés (főiskolai-, illetve egyetemi végzettség előny)
  • Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban (angol nyelvtudás előny)
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerben, illetve csapatban történő analitikus és logikus gondolkodásmód
  • Haladó MS-Office ismeretek (SAP ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Bérszámfejtési végzettség, vagy tapasztalat nem szükséges.

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre