www.cvonline.hu

NDT Technikus

Régió: Pest

Hozzáadva: 2018.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.12.01.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

NDT Technikus munkatársat, hosszútávra,

Veresegyházára.

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész roncsolás mentes vizsgálatának elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:
  • A különböző repülőgép hajtómű alkatrészek folyadékpenetrációs roncsolás mentes anyagvizsgálata az előírt technológiai utasítások szigorú betartásával
  • A vizsgálat magában foglalja a vizsgálatra váró alkatrészek előkészítését és az elvégzett munka dokumentálását
  • A vizsgálat lépései mindig az adott alkatrésznek megfelelően kidolgozott technológiai utasítások szerint történik
Elvárások:
  • Középiskolai érettségi
  • Ultrahangos tapasztalat/végzettség (composite területen előny)
  • Minőségirányítási eljárásoknak megfelelő dokumentációkezelés
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)
  • Proaktív, pontos és részletorientált
  • Precíz munkavégzés
Juttatások:
  • versenyképes fizetés
  • próbaidő lejárta után cafetéria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön 06 70 334 1442 telefonszámon a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -