www.cvonline.hu

NAPPALI RECEPCIÓS - TELKI

  • Company_icon MLSZ Edzőcentrum Kft.
  • Location_icon Telki, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

NAPPALI RECEPCIÓS, TELKI

Nappali recepcióst keresünk a Telkiben található négycsillagos szállodánkba.

Legyen a cél a zavartalan labdarúgó meccsfelkészülés, stresszmentes wellness kikapcsolódás vagy egy gördülékeny céges rendezvény lebonyolítása, a GLOBALL HOTEL**** -ben minden vendég megtalálja a számítását személyre szabott szolgáltatásainkkal.

Telkibe közvetlen buszjárat indul a Széna térről.

FELADATOK:

  • Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, hosszú műszakos munkarendben. (Heti 3 napos munkavégzés.)
  • Ajánlatok és foglalások kezelése egyéni vendégek részére
  • A hotel vendégeinek zavartalan és színvonalas kiszolgálásának biztosítása
  • A pontos és gyors információáramlás biztosítása a vendégek és a szállodai részlegek között

ELVÁRÁSOK:

  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Hostware program ismerete
  • További idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható hátterű munkaadónál
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • Ingyenes úszómedence-használat
  • Ingyenes fitneszterem-használat
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség a partnerszállodákba
Helyek Telki
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre