Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Nappali és éjszakai londiner

  • Araz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Budapest, Pest, V. kerület
  • A hirdetés 10 napja lejárt

A munkakör célja:

A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Segíti a recepció munkáját

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró fiatal, dinamikus csapat
  • Partnerszállodai szállásfoglalás jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában, korlátlan számban

Munkaidő:

  • 8 óra/nap –nappali beosztásban (09-19 h)
  • éjszakai beosztásban (19–07 h)

Munkavégzés helye: 1056 Budapest, Só utca 6.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Londiner
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre