www.cvonline.hu

Napilap Feldolgozó

  • A hirdetés 95 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. logisztikai üzletága 1239. Budapest, Ócsai út 5. számú telephelyére

munkatársat keres, éjszakai műszakba és részmunkaidőbe

Fő feladatok:

  • Napilapok szétosztása lista alapján

Amit ajánlunk:

  • Biztos kereset (alapbér, étkezési hozzájárulás, utazási térítés, baleset és életbiztosítás)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Lendületes csapat
  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Raktározásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Pontos munkavégzés

A munkaidő hétfőtől péntekig, 20:00-02:30-ig tart.

A pályázatokat a Lapker HR Igazgatóság részére kérjük eljuttatni, a munkakör megnevezésével, a lenti elérhetőségek egyikén.
Postai cím: 1097 Budapest Táblás u. 32., HR osztály
Tel: +36 30/ 512 58 27

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.19.