Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MVC.Net fejlesztő

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Kiolthatatlan tudásvággyal rendelkező fejlesztő kollégát keresünk MVC.Net környezetben kivitelezett line of business alkalmazásfejlesztési projektekhez. Az új kolléga első projektje egy vékony kliens technológiával készülő PIM rendszer fejlesztése és a hozzá tartozó interfészek kialakítása. Cégünk specifikáció alapján dolgozik, mely a projekthez már elkészült. A projektnek számos testvér és követő projektje lesz az ügyfélnél, amiben számítanánk a Rád.

Elvárásaink:

  • .NET Framework osztályok és logika ismerete
  • 3-4 rétegű architektúra ismeret
  • ASP.NET MVC 4.0+ tapasztalat
  • SQL alapismeret
  • 3-4 év C# projekt/munka tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás írásban, olvasásban

Előnyt jelentenek:

  • Kendo UI ismeret, tapasztalat
  • Workflow technológiák ismerete, csoportmunka megoldásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Tapasztalat tesztelési folyamatokban, technológiákban (terheléses, UAT, integrációs, átállási tesztek)
  • Interfész tervezésben, fejlesztésben, migrációban szerzett tapasztalat
  • Xamarin tapasztalat
  • Üzemeltetéssel, alkalmazás támogatással kapcsolatos ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség változatos projektekben
  • Önálló munkavégzés állandó kihívások mellett
  • Tanulási lehetőségek: könyvek, tanfolyamok, belső tudástranszferek
  • Laza és közvetlen munkahelyi hangulat
  • Flexibilis, ötletekre nyitott vezetés
  • Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet építeni
  • Kellemes munkakörülmények modern irodában
  • Prémium lehetőségek, juttatások

Értékelt kvalitások

Felsőfokú végzettség

Szakirányú minősítések, tanfolyamok

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre