Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A Market Építő Zrt.,

piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

MŰVEZETŐ

pozícióban.

Feladatok

  • Alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Építésvezető munkájának támogatása
  • Építésvezető helyettesítése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Műszaki, hatósági átadás-átvételben való közreműködés
  • Hibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása
  • Elszámolások elkészítése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Építőipari szakképesítés és / vagy magasépítő technikusi végzettség
  • Több éves kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező, Művezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre