Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Művezető

Művezető

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.08.23.
Jelentkezési határidő: 2019.08.30.

Művezető

Elvárások:

  • Felsőfokú jármű- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Több éves mérnöki tapasztalat
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: német vagy angol
  • Termelésirányításban szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • LEAN faktori ismeretek
  • ERP ismeretek

Feladatok:

  • A cég termékeinek szerelési tevékenységének irányítása gyártmány és műszaki dokumentációk alapján
  • 10-30 fős csoport teljes körű irányítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztésekben való részvétel
  • Műszakbeosztások tervezése
  • Gyártási ciklusok felügyelete
  • Felelősségvállalás a terület minőségi és mennyiségi mutatószámaiért
  • Munka-, Tűz-, és Egészségvédelmi előírások betartása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Előny:

  • Német, angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés
Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Termelés vezető, Termeléselemző, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre