Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Művezető

  • TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.
  • Pécs, Baranya
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. pályázatot hirdet

Művezető

munkakör betöltésére.

Főbb munkaköri feladatok:

  • ivóvíz hálózaton történő hibaelhárítási, karbantartási, megrendeléses és rekonstrukciós munkálatok, irányítása, lebonyolítása
  • árajánlatok készítésében való részvétel, anyagbeszerzési igények összeállítása
  • készenléti feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú technikusi oklevél (település vízgazdálkodó vagy mélyépítési)
  • 1-3 év releváns vezetői tapasztalat
  • terhelhetőség, döntési és felelősségvállalási képesség, stratégiai gondolkodásmód, feladatorientált szemlélet
  • jó kommunikációs készség, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, gyakorlatias beállítottság
  • „B" kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • építőmérnöki főiskolai diploma (vízellátás csatornázás szakirány)
  • MV-VZ, MV-KÉ, MV-É, MV-M mérnök kamarai jogosultság

Amit kínálunk:

  • biztos fizetés, stabil vállalati háttér
  • üzemorvosi ellátás, büfé
  • ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
  • együttműködő, jó csapat
  • képzések, tanulmányok támogatása

Fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével, 2019.05.31-ig várjuk.

Amit nyújtunk

  • biztos fizetés, bejelentett jövedelem
  • stabil vállalati háttérhosszú távú munkalehetőség
  • üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
  • képzések
  • büfé, meleg étkezési lehetőség
  • felsőfokú tanulmányok támogatása
  • jó csapat
Helyek Pécs
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Technikus, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre