www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 695 napja lejárt

IKR Agrár Kft Városföldi FMÜ felvételt hirdet az alábbi munkakör végzésére:

MŰVEZETŐ

Elvárások:

- Minimum középfokú műszaki végzettség.

- Word, Excel számítógépes ismeret.

- Precizitás, megbízhatóság, nagy munkabírás.

- Önálló munkavégzés és motiváltság.

- B kategóriás jogosítvány.

Főbb feladatok:

- Beépített technológia és műszaki berendezések üzemelésének biztosítása.

- Tervszerű karbantartások, javítások elvégeztetése.

- Anyagok alkatrészek beszerzése, javítások megrendelése.

- Vasútüzemmel való kapcsolattartás és az iparvágánynál történő munkavégzés ellenőrzése.

- Üzemanyag-felhasználás nyilvántartása, annak elszámolása.

- Tűzvédelmi, környezetvédelmi, technológiai, karbantartási, munkavédelmi utasítások betartása, betartatása.

- Az üzem teljes területének rendben tartatása, hatósági ellenőrzésekre történő felkészülések szervezése

Amit kínálunk:

- Stabil hátterel rendelkező munkahely, hosszútávú munkalehetőség.

- Versenyképes jövedelem.

- Munkábajárási költségtérítés a jogszabályban meghatározottak szerint.

A munkakörben előnyt jelent a városföldi lakóhely.

Pályakezdők jellentkezését is várjuk a következő címek valamelyikére, részletes önéletrajz beküldésével: E-mail cím megjelenítése, IKR Agrár Kft. 6033 Városföld, Pf.2.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő