www.cvonline.hu

Művezető (Békéscsaba)

  • A hirdetés 111 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Művezető

Helység
Békéscsaba
Terület
Gépészet
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • Egy meghatározott termelési egység felelős vezetőjeként az érvényes rendeletek és utasítások alapján dönt a hatáskörébe tartozó kérdésekben, a csoportvezetők irányításával, vagy esetenként közvetlenül irányítja a termelési egységet annak érdekében, hogy az üzleti terv feladatainak az egységére eső része maradéktalanul, megfelelő minőségben, határidőre elkészüljön.

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • általános vasúti ismeretek
  • tevékenységéhez kapcsolódó technológiai utasítások ismeretek
  • biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírások ismerete

2017.09.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 06-56-421-533/139
Boda Ilona Izabella

Várjuk jelentkezését!

Helyek Békés
Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Művezető
Gyártás / Termelés > Műszakvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű