Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerezett biztonsági rendszermérnök / SIS Engineer

HSA Kft.
Régió: Kazincbarcika, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2020.01.08.

Feladatok:

  • A vállalat Safety Regulation System-ének a kialakításában való részvétel
  • Meglévő SIL tanulmányok átvizsgálása, minősítése
  • HAZOP/SIL tanulmányok elkészítésében való aktív részvétel
  • Meglévő műszeres tervek alapján a SIL verifikációk elkészítése
  • Tervezési szakaszban a SIL megfelelőség biztosítása
  • Műszerezett biztonsági rendszerekhez (SIS) tartozó dokumentációs rendszer felállítása és fenntartása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök esetleg mérnök informatikus végzettség (BSc)
  • TÜV Functional Safety Engineer vagy azzal egyenértékű akkreditáció
  • SIL verifikáció készítésében való jártasság
  • Legalább 5 év tapasztalat az irányítástechnikai rendszerek vonatkozásában
  • Legalább 3 év tapasztalat műszeres biztonsági rendszerekkel kiépítésével kapcsolatban
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Kazincbarcika
Helyek Kazincbarcika
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre