Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerész

  • Kerox Kft
  • Sóskút, Budapest, Pest
  • A hirdetés 71 napja lejárt

A KEROX Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámia betéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkön műszerész pozícióra keresünk munkatársat, fizikai állományba, az alábbi munkakörbe:

Műszerész

Általános feladatkör leírása:

  • termelésben részt vevő gépek üzemkész állapotának biztosítása
  • termelésben részt vevő gépek tervezett karbantartása, javítása, beállítása
  • gépalkatrészek utánpótlásának felügyelete
  • gépekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése,
  • alkatrészek, késztermékek anyagmozgatása
  • adminisztrációs feladatok számítógépen

Előírt gyakorlat, munkakör betöltésének feltétele:

  • műszerész vagy gépésztechnikusi végzettség
  • alapvető számítógépkezelői ismeretek (Excel, World)
  • Önálló munkavégzés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • legalább 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
  • Piacképes juttatások
  • Szép kártya, üzemanyag támogatás
  • céges buszjárat a 6-os főút és az M6-os vonalán
  • tömegközlekedés igénybevétele esetén teljes összegű utazási költség térítés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.

Munkavégzés helye:
2038, Sóskút, Kerox utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajzzal elektronikusan vagy a 06 80 630 152-es ingyenesen hívható zöld számon lehetséges.

Helyek Sóskút
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre