Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerész

Műszerész

HSA Kft.
Régió: Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.11.15.

Műszerész

Feladatok:

  • Műszaki berendezések karbantartása, javítása
  • Üzemzavarok gyors elhárításában való közreműködés
  • Gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • Karbantartási és javítási munkák dokumentálása
  • Géptelepítési, fejlesztési projektek támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú (elektronikai / elektrotechnikai / irányítástechnikai műszerész) isk. végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépkezelői ismeret
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés előny

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre