Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerész

  • Veolia Energia Magyarország Zrt.
  • Dorog, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Veolia Energia Magyarország Zrt.

MŰSZERÉSZ

pozícióba

teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra munkatársat keres

Munkavégzés helye: Dorog

Feladatok:

  • Az erőmű villamos berendezéseinek gazdaságos és biztonságos üzemeltetése
  • Az erőmű üzeméhez tartozó mérő, szabályzó automatikák, vezérlő berendezések, valamint az ehhez tartozó működtető és jelző rendszerek, adatgyűjtőrendszer üzembiztos működésének biztosítása
  • Az erőmű elszámolását képező mérési rendszerek ellenőrzése, az előírt időszakonkénti kalibrálások, hitelesítések elvégeztetése
  • Kapcsolóterek, akkumulátorok, telepek, transzformátorok, generátorok, motorok üzemeltetése, ellenőrzése
  • Villamos üzemzavar elhárítása, segítségnyújtás az egyéb üzemrészek zavarelhárításában
  • Részvétel a karbantartási, javítási és hiba feltárási feladatokban
  • Villamos üzemi naplók rendszeres vezetése
  • Villamos gépek javítása és karbantartása, valamint részvétel villamos építési, szerelési munkákban
  • Erőmű műszereinek, méréseinek nyilvántartása, változások nyomon követése
  • Mérések kalibrálása

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő, vagy egyéb villamos-ipari szakközépiskolai, vagy technikusi végzettség
  • MS Office ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség, önállóság
  • Jó szervezői és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • 1-2 év szakmában megszerzett gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk megfelelő előképzetségek mellett
  • Erőműves tapasztalat
  • Villamosmű kezelői végzettség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dorog
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre