Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerész

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Comtech Kft.
Elektronikai termékek, kábeltelevíziós eszközök fejlesztésével, gyártásával, értékesítésével foglalkozó 50 fős cég keres munkatársat

MŰSZERÉSZ

munkakörbe

Cégünk Kábeltelevíziós rendszerek RF aktív- és passzív építőelemeinek gyártásával foglalkozik, továbbá a kábeltelevíziós rendszerek kommunikációjára épülő informatikai szakterületen állít elő termékeket. Termékeink beméréséhez, hangolásához műszerész végzettséggel rendelkező, megbízható munkatársakat keresünk.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

A következő fontos feladatok várnak Rád:

  • Saját termékeink bemérése, hangolása, tesztelése
  • Az előírtaktól eltérő mérési eredmények esetén a hibák megkeresése, megszüntetése, javítása

Rád van szükségünk, ha:

  • Elektronikai műszerész, elektrotechnikai műszerész, elekto-műszerész végzettséggel rendelkezel
  • Ismered az elektronikai alkatrészeket
  • Precíz, megbízható és jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Elkötelezett és pozitív hozzáállásod van

Előnyt jelent számunka a kiválasztásnál, ha:

  • Forrasztásban, szerelésben tapasztalatot szereztél
  • Némi szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Nem ismeretlenek az olyan műszerek, mint a oszcilloszkóp, multiméter, jelgenerátor stb.
  • Nagyfrekvenciás technológiában jártas vagy

Amivel támogatunk céljaid elérésében:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Modern, családias munkakörnyezet
  • Teljes körű betanítást és folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • Egy műszakos munkarend
  • Cafetéria, választható elemekkel
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Győr

A jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk.

Jelentkezési határidő:
2019. 04. 30.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre