www.cvonline.hu

Műszerész

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1192391

Műszerész

Feladatok:

  • A különböző  üzemrészekben működő gépeknél, berendezéseknél jelentkező  hibák okainak feltárása és azok javítása ill. az időszakos karbantartások elvégzése
  • Műszaki támogatás a különböző üzemrészek, területek számára
  • Létesítmények állagának fenntartása

Elvárások:

  • Műszerész/ Villanyszerelői végzettség
  • PLC ismeretek
  • Legalább 3  éves szakmai tapasztalat ipari környezetben
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, pontos, minőségi munkavégzés
  • Öntőgépek, megmunkáló gépek elektromos vezérlésének ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Heves megye