Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Kedves műszakvezető! Multinacionális több országban jelen levő neves Partnercégünkhöz keresünk termelő közegbe szerzett 1-3 év szakmai tapasztalattal, és angol nyelvtudással rendelkező új munkatársat műszakvezető pozícióba.

Leendő feladataid:

  •        Termékminőség biztosítása
  •        A biztonsági előírások maradéktalan betartása és betartatása
  •        Az általános rend és tisztaság fenntartása és fenntarttatása az utasítások szerint
  •        Területi fejlesztési projektek koordinálása

Amivel rendelkezned kell a munkához:

  •        Középfokú végzettség
  •        1-3 év szakmai tapasztalat
  •        Társalgási szintű angol nyelvtudás
  •        Jó kommunikációs és vezetői készség
  •        Rendszerben való gondolkodás
  •        Jó problémamegoldó képesség
  •        Következetesség
  •        Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnynek számít:

  •        TPM ismeretek
  •        SAP ismeret

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Versenyképes fizetés és juttatások
  •        Stabil vállalati háttér, és multinacionális környezet
  •        Izgalmas és változatos feladatok

Munkavégzés helye:

  •        Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre