Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Sertec Auto Structures (Hungary) Bt.
  • Ászár, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 19 napja lejárt

„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A közel 500 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat:

Feladatok:

  • Termelő üzem munkájának irányítása
  • 30-50 fős csapat irányítása
  • Termelési prioritások meghatározása a termelési, gyártási célok figyelembe vételével
  • Munkafolyamatok betartása, betartatása
  • A termelési hatékonyság és minőségszemlélet folyamatos fejlesztése
  • A termelési anyagkezelés – felhasználás, selejtkezelés - irányítása
  • Együttműködés a támogató területekkel

Elvárások:

  • Technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Fémipari termelési területen szerzett 3-5 év vezetői, gyakorlati tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • 5S, LEAN ismeretek, szemléletmód
  • Magabiztos, dinamikus fellépés
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség és stressztűrő képesség
  • 3 műszak vállalása
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Multinacionális autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Túlórázási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat vagy útiköltség támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Helyi üzemorvosi szolgáltatás
  • A munkaruhák tisztíttatásáról a vállalat gondoskodik
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, stabil munkahelyek
  • Támogató légkör

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével elektronikusan, vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.

Helyek Ászár
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Műszakvezető, Termelés vezető, Termeléselemző, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre