Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

A műszakban dolgozó közvetlen beosztottak oktatása, koordinálása és motiválása;
Leltározások előkészítése és szervezése;
Ad hoc jellegű statisztikák elkészítése;
Az anyagok, áruk raktározási rendjének betartása és betartatása;
Társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás;
A termelés folytonosságának biztosítása.

Követelmények:

Középfokú végzettség
Több műszakos rend vállalása

Előny:

Raktárosi logisztikai tapasztalat
Felhasználói szintű MS Office

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Versenyképes bérezés
Fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet

Helyek Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre