Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Fusetech Kft.
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A Fusetech Kft. ,,A 2018-as Év Kaposvári Munkáltatója" munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Rólunk: A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Vállalatunk, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Kaposvári telephelyünkön 350 kollégát foglalkoztatunk.

Feladatok:

  • A gyártás folyamatosságának megszervezése és biztosítása a termelési területen,
  • A műszak létszámának hatékony szétosztása, átcsoportosítása a gyártási igények szerint,
  • A mennyiségi és minőségi célok megvalósulásának figyelemmel kísérése, valamint a munkavédelmi előírások betartatása,
  • Az anyagellátás folytonosságának biztosítása,
  • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók, cellavezetők munkájának közvetlen irányítása (kb. 30-50 fő),
  • Kiszállításokkal kapcsolatos határidők betartatása, prioritások meghatározása,
  • Kapcsolattartás társterületekkel, mérnökséggel, minőségüggyel,
  • A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot,
  • Napi riportok elkészítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook),
  • Gyártó területen szerzett vezetői tapasztalat,
  • Többműszakos munkarend vállalása,
  • Jó szervező- és kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Havi szintű Cafeteria és bónusz juttatás,
  • 13. havi fizetés decemberben,
  • Emelt összegű műszakpótlékok,
  • Munkaruházat (téli, nyári) és tisztítása,
  • Munkába járás költségének térítése törvényi keretek között,
  • Dolgozói kedvezmények,
  • Törzsgárda jutalom már 2 év munkaviszony után
  • Szakmai fejlődés,
  • Céges rendezvények.
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre