Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

Trenkwalder Kft
Régió: Kistarcsa

Hozzáadva: 2019.10.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.01.

Stabil, megbízható, élelmiszeriparban érdekelt gyártással és kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk részére kollégákat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

  • A termelésben dolgozó kollégák napi munkájának koordinálása
  • Termelési adatok nyomon követése, frissítése, riportálása a vezetőség felé
  • A gyártásban előirányzott tervek elérése
  • Műszak-beosztások elkészítése, szabadságolások, túlórák beosztása
  • Termelésben felmerülő problémák kezelése, megoldási javaslatok megtétele, a gyártási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Munkaügyi, munkavédelmi, foglalkozás-egészségügyi, tűzvédelmi, környezetvédelmi jogszabályok, belső utasítások betartása, betartatása, a vagyonvédelem biztosítása
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal, riportálás a közvetlen felettesnek

  • Élelmiszeripari végzettség vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónuszlehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Támogató, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú lehetőség

Helyek Kistarcsa
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Hegesztőüzemi dolgozók munkájának irányítása, f...
Beled

Üzletvezető - Műszakvezető

Cafe Gloriosum Kft.

Budaörs - Biatorbágy határán fekvő bevásárló kö...
Budapest, Pest, Budaörs, Biatorbágy

Termelési csoportvezető / műszakvezető

A termelésben dolgozó kollégák munkájának koord...
Vas