Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.08.19.
Jelentkezési határidő: 2019.09.12.

Kecskeméti, multinacionális Partnerünk egyik műszakja keresi új vezetőjét!
Amennyiben szereztél már tapasztalatot gyártó vállalatnál hasonló pozícióban és úgy érzed, megállnád a helyed egy folyamatosan fejlődő és növekvő vállalat egyik szuper csapatának élén, akkor jelentkezz!

Feladataid a következők lesznek:

  • A műszak teljesítményének és minőségi eredményességének biztosítása, a szükséges erőforrások irányítása
  • Az előírt, kapcsolódó termelési, személyi és egyéb nyilvántartások naprakész vezetése, SAP könyvelés
  • Részvétel a LEAN folyamatos fejlesztésben - mind javaslattétel, mind kivitelezés, mind oktatás és prezentálás tekintetében
  • A vonatkozó -különösen a termék és munkabiztonsági - előírások betartatása, felügyelete
  • Aktív részvétel a termeléssel kapcsolatos dokumentációk és utasítások kialakításában, fejlesztésében
  • Munkafolyamatok betanítása, a beosztott kollégák fejlesztése
  • Termeléssel kapcsolatos eredmények riportálása a vezetőség felé
  • Részvétel a reklamáció kezelésben és a gyártó folyamat fejlesztésben

Ahhoz, hogy Te kerülj kiválasztásra, a következő elvárásoknak kell megfelelned:

  • Középfokú végzettség és műszaki érzék
  • Fontos, hogy hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezz, pl.: sorvezető, csoportvezető vagy műszakvezető
  • Mivel a műszak, a vállalat legeredményesebb műszakja szeretne lenni, fontos lenne az is, hogy Te is hasonló ambíciókkal rendelkezz, légy következetes és magabiztos, valamint képes legyél megtalálni mindenkivel a közös hangot
  • Illetve az sem árt, ha kreatívan állsz a felmerülő problémákhoz és rendelkezel LEAN ismeretekkel
  • Mivel a termelés 3 műszakban dolgozik, neked is tudnod kell vállalni a 3 műszakos beosztást

A vállalat a munkádért cserébe a következőket tudja biztosítani a számodra:

  • Egy olyan közeget, ahol nyitottak az ötletekre és támogatnak Téged abban, hogy a lehető legtöbbet ki tudd hozni magadból és a műszakodból
  • Piacképes havi, fix alapbért, amelyekhez a műszakpótlékokon túl a következő juttatásokat és prémiumokat biztosítják: Negyed éves prémium, Éves prémium, Cafetéria; Utazási költségtérítés a Kecskemét közigazgatási határain túlról érkezőknek (nettó 15 Ft/km vagy a bérlet 100%-os térítése)
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégékkel

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre