Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Bonus Kft
  • Bácsalmás, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 27 napja lejárt

Műszakvezetői állás Bácsalmáson

Megváltozott munkaképességű (köznyelvben rokkantsági nyugdíjas, de nem öregségi nyugdíjas) személyek jelentkezését várjuk!

Tenkes- Térségi Foglalkoztató Kft.

 Cégünk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk termelő üzemünkbe műszakvezetőt; megbízható, lojális és lelkes munkatársat Bácsalmásról és környékéről.

Részletes feladatkör:

  • Gépek kezelése, karbantartása
  • Gépek alapanyaggal való feltöltése, kezelése, működtetése
  • Termelőeszközök gépkönyveinek elsajátítása
  • Vizuális termék ellenőrzés
  • A műszakba tartozó segédszemélyzet vezetése, irányítása

 A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Segítőkész és barátságosmagatartás
  • Szakirányú, vagy középfokúvégzettség
  • Jó problémamegoldó és szervezőképesség
  • Precíz, gyors és felelősségteljesmunkavégzés
  • Gépészeti és / vagy villamossági ismeretekelőny
  • Rugalmasság, gyorsaság, problémamegoldó készség
  • Hajlandóság tanulásra, új területek megismerésére
  • Betanulási után önálló munkavégzés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Barátságos, modern és folyamatosan fejlődőmunkakörnyezet
  • Rendezett és szabályozott munkakörülmények
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Útiköltség terítés
  • Teljes munkaidő (8 óra) illetve részmunkaidő (6 óra)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Tenkes- Térségi Foglalkoztató Kft. 6430 Bácsalmás, Korona u. 30.
  • Változó munkarend 06:00 és 18:00 között

Jelentkezni elektronikus úton, önéletrajzzal, Komplex minősítéssel és Határozattal lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Bácsalmás
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Műszakvezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre