www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Hallgatnak rád a barátaid és talpraesett vagy? Van már vendéglátásban/kereskedelemben tapasztalatod? Téged keresünk!

Amit ajánlunk:

  • Részvétel egy világmárka izgalmas és új éttermi koncepcióinak bevezetésében
  • Nemzetközi háttér, biztos bejelentett kereset és béren kívüli juttatások, bónusz
  • Vadonatúj éttermi környezet, remek társaság és vendégközpontú csapat
  • Kreatív tréning csomagok, rugalmas munkaidő-beosztás
  • Előrelépés és karrierlehetőség a cég belső fejlesztési programjának keretein belül. Minden lehetséges!

A feladataid:

  • Dolgozók koordinálása műszak során
  • A Product terület kapcsán a kiemelkedően magas termékminőség tartozhat hozzád vagy Facility területen az étterem kifogástalan állapotáért lehetsz felelős.
  • Kellemes munkahelyi légkör teremtése
  • Vendégkiszolgálás
  • Pizza készítés

Amit várunk tőled:

  • Érettségi vagy vendéglátóipari/kereskedelmi végzettség ideális esetben
  • 1-2 éves vendéglátás/kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői képességek és/vagy tapasztalat csapat koordinálásában
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség
  • Rugalmasság: munkavégzés hétvégén és változó műszakokban
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.25.