www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 71 napja lejárt

Autóipari területen egyedülálló termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk

Műszakvezetőt

Főbb feladatok:

  • Az irányítása alatt dolgozó munkavállalók napi feladatainak meghatározása, annak ellenőrzése
  • A napi munkavégzéshez szükséges segédanyagok bekérése a raktárból, előkészítése, kiosztása, a gyártáshoz szükséges alapanyagok ellenőrzése
  • Az elhasználódott segédeszközök összegyűjtése, leadása és újak vételezése
  • A következő műszak kezdéséhez a megfelelő anyagmennyiség biztosítása, a gyártásból megmaradt alapanyagok visszavételezése
  • Gyártási folyamatok betartásának ellenőrzése
  • A kiírt termelési tervek teljesülésének ellenőrzése, gyártás közben felmerülő problémák megoldása
  • Legyártott termékek minőségi követelményeinek betartatása és ellenőrzése
  • A létszám tervezése és megfelelő elosztása a termelési terv függvényében
  • Termelési területen a rend és tisztaság fenntartása
  • A gyártáshoz szükséges raklapkísérők ellenőrzése, hiányosságok pótlása
  • SAP program használata
  • A dolgozói szabadságok ütemezése, jelenléti ívek vezetése, hiányzások jelentése
  • A részlegén dolgozó munkavállalók folyamatos oktatása a különböző munkafolyamatokra, valamint az új belépők betanítása az önálló munkavégzésre

Jelölttel szembeni elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, vezetői attitűd, vezetői múlt

Előny:

  • Német tárgyalóképes nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a lenti e-mail címünkre.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.14.