Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Műszakvezető

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Biztosítani a termelő berendezések megfelelő működését
  • Felügyelni és értékelni a hozzá tartozó munkavállalók munkáját (szabadságtervek, stb.)
  • Biztosítani az új belépők betanítását
  • Rendszeresen felülvizsgálni a területek teljesítményét és javítani a hibákat
  • Együttműködni a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • Munkakapcsolatot tartani a többi műszakvezetővel, termelésvezető helyettessel, termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel
  • Betartatni és betartatni a telephely tűz-, munka- és rendvédelmi utasításait

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (mérnöki diploma előny)
  • Termelő területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre