Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szimulációs mérnök - Termomenedzsment - Járműfejlesztés

Hirdetés azonosító: 1200753

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély.

Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra.

Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerú ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

A jövő járművei egyre nagyobb mértékben elektromos hajtásúak, egészen a tisztán villanyhajtású járművekig. Ezért egyre fontosabbá válik az energiaáramok hatékony eloszlása a környezeti és az üzemi körülményektől függően. A teljes jármű termikus stabilitásának áramlástani szimulációval történő biztosítása mellett a járműkomponensek szoros energetikai összefonódása új kihívást jelent a teljes jármű termomenedzsmentjével szemben.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Új szimulációs módszerek kifejlesztése a jármű termikus energiaháztartásának leképezésére - a hangsúly az összes releváns alkatrész és folyadék termikus 1D-modellezésén van, annak érdekében, hogy az egyes alrendszerek határán átlépő energiaáramlást ábrázolni lehessen
  • Koncepciók kidolgozása a teljes rendszer optimalizálására, a definiált szimulációs peremfeltételek függvényében
  • A felépített modell szimulációja, elemzése és validálása mellett az 1D-modell 3D-CFD-modellel történő kapcsolása
  • Eredmények bemutatása munkacsoportokban és megbeszéléseken, telephelyeken átívelően képviselve
  • Szoros együttműködés a tulajdonságokat fejlesztő és a konstrukciós osztályokkal valamint külső partnerekkel
Ön az ideális jelölt, ha

  • Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika vagy ezekkel rokon szakirány
  • Középfokú német nyelvtudással és/vagy középfokú angol nyelvtudással bír
  • Alapos ismeretei vannak járműfizika területén
  • Mélyreható termodinamikai és 1D-modellezési ismeretekkel rendelkezik
  • Tapasztalatot szerzett kapcsolt 1D-3D-szimulácók terén
  • Ideális esetben ismeri a Matlab/SImulink, GTSuite és hasonló szoftvercsomagokat
  • Programozási ismeretei vannak (szkriptnyelvek)
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel bír
  • Nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Lelkes, rugalmas és kreatív
  • Kész csapatban dolgozni és együttműködő magatartást mutat
  • Nem okoz kihívást az eredmények magabiztos prezentálása
  • Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként.

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC14198

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9013

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre