Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Vas

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Műszakvezető

munkatársat keres Vas megyei Partnere számára.

Feladatok:

  • Irányítja a hozzá tartozó emberek munkáját, a termeléshez szükséges alkatrészek, csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi rendelkezésre bocsátását
  • Irányítja a termékváltásokat / átállásokat
  • Lebonyolítja a szükséges anyagrendelést a műszakok számára
  • Biztosítja a munkához a szükséges eszközöket a dolgozók számára
  • Folyamatosan ellenőrzi a munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások betartását
  • Gondoskodik az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról
  • Alkatrész és termék nem-megfelelőség esetén gyártásleállítása, az érintett minőségbiztosítási munkatársak értesítése
  • Betartja és betartatja a tisztahelységre vonatkozó előírásokat
  • Gondoskodik a folyamatos termelési adatgyűjtésről
  • Eszkalációs matrix alapján elvégzi a szükséges kiértesítéseket
  • A napi reggeli megbeszéléseken beszámol az előző napi vagy hétvégi problémákról és észrevételekről a termelésvezetőnek

Elvárások:

  • Érettségi
  • Legalább egy éves tapasztalat termelési műszakvezetői területen
  • Magabiztosak számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Négy műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Modern, új gyártósor – tisztatér környezet

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. újonnan induló gyártóterületre toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál.

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre