Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (MŰANYAG GYÁRTÁS)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Ügyfelünk speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó francia tulajdonban lévő multinacionális vállalat.

Magyarországi gyártóbázisuk évek óta folyamatosan növekvő gyártási kapacitással dolgozik közel 50 fővel, több milliárd forintos éves árbevételt realizálva.

A folyamatos bővülés miatt az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:
MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • Termelési terv alapján a gépek működtetése,
  • Műszakban a munkaerő szervezése és irányítása,
  • Előírt dokumentumok vezetése,
  • Kisebb műszaki problémák elhárítása,
  • Minőségügyi alapfeladatok felügyelete.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat gépbeállítói VAGY műszakvezetői VAGY karbantartói területen,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek: MS Office felhasználói ismerete (elsősorban Excel).

Előnyök:

  • Műanyag gyártásban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése rövid idő alatt,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi háttér,
  • Komplex, önálló feladatkör,
  • Szakmai továbbképzések,
  • Kiszámítható munkabeosztás,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Gyártás / Termelés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre