Ugrás a tartalomra

Műszakvezető - Mór

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Pár éves szakmai tapasztalat termelésben, lehetőleg multinacionális környezetben
  • Ambiciózus PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Talpraesett, gyakorlatias hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Mérnöki végzettség
  • Nyelvtudás
  • Lean ismeret

Feladatok:

  • Csoportvezetőket irányítani, a feladatokat kiosztani és ellenőrizni
  • Felügyelni és értékelni a hozzá tartozók munkáját (szabadságtervek, túlórakeret, stb.)
  • Rendszeresen felülvizsgálni a terület teljesítményét és javítani a hibákat a csoportvezetőkkel a műszak folyamán
  • Együttműködni a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • Biztosítani a termelő berendezések megfelelő működését, folyamatosan fejleszteni ezáltal a minőséget és a hatékonyságot
  • A rövid és hosszú távú előrejelzéseket összeállítani a kapacitásokkal összhangban
  • Munkakapcsolatot tartani a többi műszakvezetővel, termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel
  • Betartatni és betartatni a telephely tűz-, munka- és rendvédelmi utasításait

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát. A levélben kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása