Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető-helyettes

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Akasztói szörpüzemünkbe keresünk új munkatársat

MŰSZAKVEZETŐ-HELYETTES

munkakörbe!

Elvárás: minimum szakmunkás végzettség
A gépkezelői tapasztalat előnyt jelent!

Munkakezdés: reggel 6.00

Jelentkezni 2019. augusztus 15-ig lehet hétköznapokon Sáfár Dánielnél: 06/20-368-8272

Helyek Akasztó
Bács-Kiskun
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre