Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakvezető eladó

  • Maus Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Maus Friss Húsdiszkontba

munkatársat keresünk!

A Maus Kft-ről:

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését.

ALAPTEVÉKENYSÉGÜNK: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme. Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínáljuk partnereinek, akik lehetnek kiskereskedők vagy vendéglátó egységek. Jelenleg három telephelyen (Szeged, Békéscsaba, Mélykút) több mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

CÉLUNK: Olyan céggé válni, amely dinamikusan növekszik, és piacvezető Magyarországon a friss áru területen, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.

Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.

Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést követelünk meg, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

Feladatok:

  • árurendelés
  • árufeltöltés
  • áruátvétel
  • értékesítés
  • kasszázás
  • reklamációkezelés.

Előnyt jelent:

  • szakképzettség vagy
  • kereskedelemben eltöltött gyakorlat.

Feltétel:

  • 2 műszak vállalása.

A diszkont nyitva tartása:

  • hétfőtől-péntekig 6:00-18:00-ig,
  • szombaton 6:00-13:00-ig,
  • vasárnap zárva tart.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jutalmazási rendszer,
  • bejelentett munka.

A munkavégzés hűtött területen történik!

Munkavégzés helye: Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5. Maus Friss Húsdiszkont.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre