www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (6780)

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Elvárások:
•középfokú műszaki végzettség
•felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
•3 műszakos munkarend vállalása

Személyiségét illetően:
•önálló, rugalmas
•csapatjátékos

Előny:
•német nyelv ismerete szóban és írásban
•vezetőként szerzett tapasztalat

Feladatok:
•termelési terv és határidők betartása, teljesítése
•termelés zökkenőmentes biztosítása és a termelés fenntartása
•termelési csoport koordinálása és vezetése
•társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
•a termelés javításával kapcsolatos feladatok intézése

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•multinacionális környezet
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2014.11.15.