Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (14-9591)

HumanField Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.13.
Jelentkezési határidő: 2019.09.15.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKVEZETŐ

(14-9493)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • A termelési területen dolgozók (kb. 80 fő) irányítása,
  • Gyártási folyamatok fejlesztése,
  • Költségoptimalizálásban való részvétel.

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség, a felsőfokú végzettség megléte előnyt jelent,
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat (néhány év),
  • Az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9591”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre