Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (14-9211)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Heves, Nógrád, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.02.23.
Jelentkezési határidő: 2019.03.07.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKVEZETŐ
(14-9211)

pozícióba.

Feladatok:

  • A műszakban dolgozók (35-40 fő) feladatainak egyértelmű meghatározása, a csoportok irányítása és motiválása
  • A csoportvezetők és a műszak munkavállalóinak támogatása
  • A termeléshez szükséges eszközök, gépek előkészítése és koordinálása
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében

Elvárások:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki, középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9211”-es referenciaszám feltüntetésével az e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Heves
Nógrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre