Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKOS TERMELÉSI VEZETŐ (14-9693)

HumanField Kft.
Régió: Csongrád, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.09.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKOS TERMELÉSI VEZETŐ

(14-9693)

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszakszintű termelési tervek megvalósítása,
  • Termelési csapat vezetése (kb 45 fő),
  • Felmerülő problémák koordinálása és kezelése a társosztályokkal együttműködve,
  • Javaslattétel fejlesztési lehetőségekre,
  • Szabályok és biztonsági eljárások betartatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszakos munkarend vállalása,
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdő szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, bónuszrendszer.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa .

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9693”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre