Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszakos gyakornok

Human Centrum Kft.
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

Autóipari termékeket és kézi szerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat operátori pozícióba.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem, órabéralapú fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte
  • Kiegészítő juttatások (pl. SZÉP kártya)
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok:

  • Alapanyag válogatás
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Vevői tervezőkkel történő kapcsolattartás
  • Egyéb-, kiszállítással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Munkautasítások betartása

Elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Angol alpszíntű nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete
  • Export kiszállításon szerzett ismeret (CMR, szállítólevelek ismerete)
  • Export vámkezelésben, vámkezelési dokumentum ismeretében való jártasság
  • Incoterms ismeret

Helyek Miskolc
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre