Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • Fe-Group Invest Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 80 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi – feldolgozóipari Zrt. keres

munkakőrbe munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Az önálló üzem műszaki üzembiztonságának kialakítása, fenntartása
  • Az üzemekben működő gépek, berendezések állapotának ellenőrzése, a rendszeres karbantartás megszervezése, a felmerülő hibák kijavíttatása.
  • Az üzemek épületeiben, azok elektromos-, gépészeti hálózataiban bekövetkezett meghibásodások kijavíttatása, megelőzése.
  • Beruházási projektek döntésének támogatása tervrajzok és költségtervek készítésével és a kivitelezés ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki középfokú ( technikusi ) és/vagy üzemmérnöki képesítés.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás az alkalmazásnál előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre