Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki vezető

  • Globus Konzervipari Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A konzerv előállítással foglalkozó debreceni székhelyű GLOBUS Konzervipari Zrt keres:

Műszaki vezetőt

Feladatok:

  • Termelő, csomagoló berendezések üzemeltetési és karbantartási feladatainak megszervezése, irányítása

Elvárások:

  • Megfelelő felsőfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság (és tüdőszűrő)

Előnyt jelent:

  • Több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Utazási támogatás
  • Éves bónusz
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Műszaki igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre