www.cvonline.hu
Műszaki vezető
Trenkwalder Kft
Régió: Magyarország
Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1233369
lejárt

Generálkivitelezéssel, magas- és szerkezetépítéssel foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk Műszaki vezető kollégát:

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel,alvállalkozókkal
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése igazolások alátámasztása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (magasépítés)
  • Új technikák iránti érdeklődés
  • Legalább 3 éves építésvezetői, művezetői munkatapasztalat
  • B kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány (saját autó)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés, döntésképesség
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Kreativitás
  • Motiváló képesség

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Éves jutalom

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.