Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki, vevőszolgálati munkatárs

Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.01.08.
Jelentkezési határidő: 2019.01.23.

A közúti személy és áruszállító járművek biztonságtechnikai megoldásainak egyik meghatározó szereplője, a Szelpo AutoControl Systems Kft. bővítené csapatát.

Országos partnerhálózatunk több, mint 150 feljogosított műhellyel rendelkezik. 1989 óta működő cégünk, folyamatosan fejlődő vállalkozás, melynek keretében a haszongépjármű gyártók, valamint üzemeltetők részére kínálunk elsősorban közlekedésbiztonságot, valamint üzemeltetést elősegítő elektronikai megoldásokat. Csapatunkba olyan szakmailag motivált, az újdonságokra fogékony, agilis kollégát keresünk, aki kellően műszaki beállítottságú, mindemellett ügyfélközpontú hozzáállás jellemzi.

Főbb feladatok:

  • Ügyfél kezelés (értékesítés, információ nyújtás)
  • Forgalmazott termékek értékesítése, beépítése, azok használatával kapcsolatos információ nyújtása
  • Partnerlátogatás, igény felmérés
  • Szakmához tartozó oktatási folyamatokba való bekapcsolódás
  • A forgalmazott termékekhez kapcsolódó hardver-szoftver megoldásokkal, műhelyeszközökkel és egyéb elektronikai alkatrészekkel kapcsolatos gyakorlati feladatok

Elvárások:

  • Középfokú vagy ennél magasabb műszaki végzettség
  • Járműelektronikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Körültekintő, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Lehetőleg székesfehérvári vagy környéki lakóhely

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • Gépjárműipari gyártó vagy gépjármű üzemeltető szakterületen szerzett tapasztalat
  • Több éves vevőszolgálati és / vagy oktatásszervezési területen szerzett tapasztalat

A leendő Kolléga támogató vezetőségre, rugalmasságra, következetes bánásmódra számíthat, illetve egy kifejezetten izgalmas szakterületen belül mélyítheti tudását. Várjuk jelentkezését fizetési igény megjelöléssel és örömmel veszünk korábbi munkahelyről referenciát is.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Szerelő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre