Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki Vevőkonzulens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.16.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.

Budapesti piacvezető generál tervező és kivitelező partnerünk a lakóingatlan-fejlesztések terén tevékenykedik. Jelenleg több mint 10 budapesti lakóparki fejlesztést végez, ezt megelőzően a cég már kilenc társasház közel 1000 lakását épített fel. Jelenleg

Pozíció leírása / Job description

Budapesti piacvezető generál tervező és kivitelező partnerünk a lakóingatlan-fejlesztések terén tevékenykedik. Jelenleg több mint 10 budapesti lakóparki fejlesztést végez, ezt megelőzően a cég már kilenc társasház közel 1000 lakását épített fel. Jelenleg 120 fős dinamikus, fiatalos csapatuk bővítésére keresik új kollégájukat.
- a lakások terveinek műszaki egyeztetése a leendő tulajdonosokkal
- a lakásokra vonatkozó egyedi igények kezelése
- egyeztetések alapján a módosított tervek, a mennyiségi számítások és a költségvetés elkészítése
- anyagrendelések
- kapcsolattartás a kivitelezéssel, beszállítókkal és a tulajdonosokkal
- adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

- közép- vagy felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (technikus/mérnök)
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office, MS Project) Archicad
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- céges mobiltelefon
- hosszútávú biztos munkahely
- magán egészségbiztosítás minden kollégának
- naponta meleg ebéd (választható menüből)
- jó hangulatú, fiatalos légkör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan > Építész
Aktiválás időpontja 2018.08.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre