Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Cégünk Műszaki ügyintéző munkatársakat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég gyártói, illetve laboratóriumi szaktevékenységének támogatásához keres munkaerőt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Műszaki, Kereskedelmi területen szerzett végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gyenge- vagy erősáramú tapasztalat
  • Angol, német, illetve egyéb nyelvtudás
  • SAP BUSINESS ONE programban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás a cég belföldi és külföldi beszállítóival
  • Beszerzési folyamatok menedzselése, ajánlatok bekérése és értékelése
  • Fuvarszervezési és logisztikai feladatok ellátása, vámolások intézése
  • Készlet figyelés, nyilvántartás
  • Szállítói megrendelésekhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Bevételezések felvitele, számlák ellenőrzése
  • SAP adatbázisból különböző lekérdezések lefuttatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Műszaki ügyintéző" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019.09.30.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre