Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • De Dietrich S.A.S. Magyarországi Fióktelepe
  • IX. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

DE DIETRICH S.A.S. Magyarországi Fióktelepe

A De Dietrich S.A.S. ipari/vegyipari gépek gyártásával foglalkozó, nagy múltra visszatekintő nemzetközi cég Magyarországi Fióktelepe felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére.

A tevékenység cégünk budapesti irodájában, teljes munkaidőben, hosszú távon, azonnali kezdési lehetőséggel végezhető. Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk.

FELADATOK:

  • műszaki tartalmú ajánlatok írása magyar, angol és német nyelven
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal, írásban és szóban magyar, angol és német nyelven egyaránt
  • hivatali ügyintézés
  • havi nyilvántartások vezetése
  • szerződések ellenőrzése
  • dokumentumok előkészítése, szöveggondozás, nyomtatványok kitöltése
  • általános irodai feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • minimum középfokú német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • műszaki érzék, analitikus gondolkodás
  • magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • határozottság, magabiztosság
  • jó kommunikációs készség
  • jó tanulási készség
  • precíz munkavégzés
  • monotónia tűrés
  • önállóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkavégzés egy hosszú múltra visszatekintő, nemzetközi hátterű, stabil cégnél
  • hosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőség
  • versenyképes, kiszámítható bérezés
  • dinamikus és motiváló munkakörnyezet
  • kedvező munkakörülmények

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1097 Budapest, Kén utca 5.

Helyek IX. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre