Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki ügyintéző

  • Fireplace kft
  • Kistokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Nagyrészt külföldi tulajdonú, nagy tradíciókkal rendelkező kandalló gyártó vállalatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék forgalomba hozatali engedélyek beszerzése
  • Kapcsolattartás az engedélyezési hatóságokkal külföldön és belföldön
  • Szoros együttműködés a tervező munkacsoporttal
  • Termék pótalkatrész- jegyzékek és robbantott ábrák készítése
  • Termék kezelési útmutatók készítése
  • Vállalat képviselete nemzetközi szakkiállításokon és egyéb üzleti utak alkalmával
  • Tolmácsolás, fordítás

Elvárások:

  • Megbízható, tárgyalóképes, stabil, aktív német nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min.1-3 éves szakmai tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Önálló, hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés képesség
  • Teljesítmény- és feladatorientáltság; prioritások kezelése
  • Hajlandóság specifikus mérnöki szoftverek kezelésének elsajátítására

Előny:

  • Integrált tervezőrendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Műszaki végzettség, de nem elvárás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Külföldi üzleti utazási lehetőségek
  • Garantált, versenyképes bérezés
  • Céges buszjárat
  • Cafeteria juttatási rendszer

Kérjük, önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével küldje el!

Helyek Kistokaj
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre