www.cvonline.hu

MŰSZAKI TRÉNING KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.05.23.
Hirdetés azonosító: 1203016

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vállalat belső tréningfolyamatait átfogó rendszer fejlesztése
  • Standardizálás, az egyes munkakörökre a tréningigény meghatározása, tréning mátrix elkészítése
  • A belső tréningek dokumentációs anyagainak elkészítése, a dolgozók számára tréningek szervezése
  • A tréningek nyomon követése, monitorozó rendszer fejlesztése
  • Az új dolgozók és másik munkaterületre átcsoportosított munkavállalók szakmai integrálását támogató tréningek szervezése
  • Közreműködés a dolgozókra vonatkozó egyéni fejlesztési tervek elkészítésében
  • Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival, termeléssel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tréningek, képzések megtartásában és szervezésében való jártasság
  • Műszaki területen való gyakorlat, gépészeti, fémfeldolgozás gyártási folyamatainak ismerete
  • Multinacionális gyártó környezetben szerzett gyakorlat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, 13. havi fizetés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKI TRÉNING KOORDINÁTOR, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678